O NAS

Kopia Bez tytułu (7)

Agencja Kontact to centrum szkoleniowe i uznana marka w branży kosmetycznej.

Specjalizujemy się w prowadzeniu wysokiej klasy szkoleń z zakresu kosmetologii i zabiegów pielęgnacyjnych. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta są naszą dewizą. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu, rzetelność i umiejętne przekazywanie wiedzy to atuty, które nas wyróżniają. Systematycznie bierzemy udział w międzynarodowych konferencjach i to dzięki temu świadczone przez nas usługi odpowiadają trendom na rynknowościom technologicznym.

Prowadzimy szkolenia z zakresu kosmetologii, podologii, makijażu permanentnego, mezoterpaii igłowej, stylizacji paznokci i różnego rodzaju zabiegów na ciało. W naszej ofercie jest także obsługa aparatur kosmetycznych i urządzeń medycznych. Centrum szkoleniowe odpowiada na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku usług kosmetycznych i dlatego nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Nowoczesne techniki zabiegowe, praktyczne szkolenia z udziałem modelek oraz kompleksowe podejście do każdego klienta są dla nas priorytetem. Nasi szkoleniowcy i trenerzy to wykwalifikowany i kompetentny zespół,który z pasją i zaangażowaniem dzieli się nabytymi umiejętnościami. Współpracujemy z Powiatowymi UrzędamiPracy; wszystkie kursy zakończone są egzaminem i wystawieniem certyfikatu w języku polskim i angielskim.

Dążymy do tego, by nasi klienci zapoznali się z najnowszymi tendencjami na rynku kosmetycznym, dlatego stawiamy na innowacyjność, konkurencyjność i nowoczesność. W celu świadczenia najwyższej jakości usług oraz uzyskania Państwa satysfakcji, pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie i używamy najlepszej jakości kosmetyków. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, dzięki której poszerzą Państwo swoje umiejętności, bądź zdobędą wymarzone uprawnienia do wykonywania zawodu i powiększą swoją ofertę gabinetową i tym samym atrakcyjność na rynku pracy.

Agencja Kontact posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.02/00177/2005 w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy.

NASI TRENERZY

*****IWONA KOZAK*****
Trener z zakresu kosmetologii i aparatur.

Doświadczony szkoleniowiec z zakresu wszystkich aparatur stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. Osoba z ogromną wiedzą , pasją i ambicjami. Każde szkolenie realizuje z zaangażowaniem dbając o jego jakość i zadowolenie klienta. Odbyła liczne szkolenia w Polsce i za granicą w Promoitalii, Genyal, Kes, Adss, EndyMed. Praca sprawia jej dużą satysfakcję. Stale podnosi swoje kwalifikacje i interesuje się nowościami w branży kosmetycznej. Odpowiada za dobór kadry o odpowiednich kompetencjach do zakresu merytorycznego szkolenia.

zdjęcie Dorota3

DOROTA DZODZOMENYO

Trener z zakresu microbladingu, makijażu permanentnego i mikropigmentaji medycznej

*****

Magister pedagogiki, specialista promocji zdrowia, dyplomowana pielęgniarka. Doświadczona linergistka i szkoleniowiec. Właścicielka Studia Soul Contour specjalizującego się w zabiegach makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej. Od 10 lat wykonuje zabiegi mikropigmentacji skóry. Posiada trzynastoletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów związanych z zabiegami medycznymi i paramedycznymi. Od ośmiu lat prowadzi kursy dotyczące mikropigmentacji i pigmentowania skóry.

krysia foto

KRYSTYNA LACHOCKA

 Trener z zakresu kosmetologii estetycznej.

*****

Absolwentka Academy Ukrainian Cosmetic Group oraz International School Of Medical
Cosmetology. Ukończyła liczne szkolenia, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje oraz zdobywa
nową wiedzę. Ceniony trener z zakresu mezoterapii igłowej, który z pasją i zaangażowaniem
przekazuje swoją wiedzę.
zdjęcie Marta

MARTA KARBOWSKA

Trener z zakresu wizażu, kosemtologii i kosmetyki twarzy oraz ciała

*****

Kosmetolog oraz dyplomowana wizażystka. Z zaangażowaniem podchodzi do każdego szkolenia. Przekazuje wiedzę w sposób jasny i rzetelny. Ukończyła Kosmetologię w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu oraz szkołę makijażu Pro Academy School of Makeup. Uczestniczy w licznych szkoleniach oraz kursach aby cały czas podnosić swoje umiejętności i
kwalifikacje.

NICOLETTA VICTOR

 Trener z zakresu przedłużania rzęs oraz laminacji rzęs i brwi.

*****

Wielokrotna mistrzyni stylizacji rzęs w najwyższej kategorii expert. Instruktor i wykładowca
stylizacji rzęs z ponad 10 letnim doświadczeniem.Ukończyła dziesiątki szkoleń u najlepszych
polskich i zagranicznych instruktorów. Ma na koncie setki przeszkolonych kursantów.
Otrzymała wyróżnienie w szkole Laury Kaminskiene za najlepszą pracę nude. Największe osiągnięcia:
International Lash Competition 2018
-I miejsce w kategorii Nude Lashes
-III miejsce w kategorii 1:1
-IV miejsce w kategorii Lifting rzęs
Lash Me in Warsaw 2019
-I miejsce w kategorii Nude Lashes
-III miejsce Kategoria 1:1
-IV miejsce w kategorii męska stylizacja
Lash Championship w Poznaniu
-III miejsce w Liftingu rzęs
monia foto

MONIKA KULESZA

 Trener z zakresu makijażu permanentnego i kosmetyki twarzy.

*****

Doświadczony szkoleniowiec stale podnoszący swoje kwalifikacje. Ceniona wśród kursantek za
posiadaną wiedzę oraz prostotę jej przekazu. Ciągle podąża za nowymi trendami w makijażu
permanentnym oraz poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetyki twarzy. Odbyła liczne szkolenia,
które czynią ją profesjonalnym i wykwalifikowanym trenerem.
zdjęcie Magdy2

MAGDALENA NIZYŃSKA

Trener z zakresu podologii oraz stylizacji paznokci

*****

Doświadczony podolog i szkoleniowiec, doskanałe umiejętności pedagogiczne oraz specjalistyczna wiedza czynią ją cenionego i poszukiwanego szkoleniowca. Ciągłe doskonalenie się w nowych technikach zabiegówych i doświadczenie w pracy stylistyi podologa są niezastąpiona rekomendacją trenerską.
Certyfikowany szkolenioweic firmy Podopharm.

aga foto

AGNIESZKA DZODZOMENYO

 Trener z zakresu przedłużania rzęs oraz laminacji rzęs i brwi.

*****

Technik usług kosmetycznych i
stylistka rzęs.Stylizacją rzęs zajmuje się od 5 lat, pracuje wszystkimi technikami dostępnymi na rynku tj. metoda 1:1, metoda 2:1, metody objętościowe,efekt Hollywood, zdobienie rzęs. Podczas szkoleń stawia na dokładność i poprawną technikę.
gosia

MAŁGORZATA ŁUKASIŃSKA

 Trener z zakresu masażu

*****

Technik Fizjoterapii. Pasjonatka masażu i medycyny chińskiej. Nauczyciel hawajskiej pracy z ciałem (Aloha International). Nieustannie zgłębia tajniki pracy z
ciałem. Ukończyła wiele kursów i szkoleń zarówno z masażu leczniczego jak i relaksacyjnego.
Wieloletnie doświadczenie pozwala jej na profesjonale prowadzenie zajęć. Na zajęciach stawia na poprawną technikę wykonywania masażu oraz przekazywanie dobrej energii.

Paulina Moskal

Koordynator ds. szkoleń

tel: 884 787 526

szkolenia@kontact.pl 

Kosmetologia jest Jej zainteresowaniem od wielu lat. Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży kosmetycznej pozwala jej na zawsze fachową i pełną odpowiedź. Uwielbia kontakt z klientami, potrafi słuchać oraz doradzić, z wielką chęcią odpisze na każdą wiadomość e-mail, na fanpagu. Paulina to osoba pełna energii i zaangażowania. Stawia na ciągłe doskonalenia się i rozwój. W pracy zajmuje się szkoleniami dla klientów komercyjnych.

Natalia Gąska

Koordynator ds. szkoleń dofinansowanych

tel: 500 116 505 

dofinansowania@kontact.pl

Kosmetologia jest Jej zainteresowaniem od wielu lat. Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży kosmetycznej pozwala jej na zawsze fachową i pełną odpowiedź. Uwielbia kontakt z klientami, potrafi słuchać oraz doradzić, z wielką chęcią odpisze na każdą wiadomość e-mail, na fanpagu. Paulina to osoba pełna energii i zaangażowania. Stawia na ciągłe doskonalenia się i rozwój. W pracy zajmuje się szkoleniami dla klientów komercyjnych.

Karolina Puda

Wnioski,dofinansowania

tel: 

wnioski@kontact.pl

Kosmetologia jest Jej zainteresowaniem od wielu lat. Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży kosmetycznej pozwala jej na zawsze fachową i pełną odpowiedź. Uwielbia kontakt z klientami, potrafi słuchać oraz doradzić, z wielką chęcią odpisze na każdą wiadomość e-mail, na fanpagu. Paulina to osoba pełna energii i zaangażowania. Stawia na ciągłe doskonalenia się i rozwój. W pracy zajmuje się szkoleniami dla klientów komercyjnych.

ZOSTAŃ NASZĄ MODELKĄ

Chcesz korzystać z zabiegów w bardzo niskiej cenie?

A nawet za darmo?

Jeżeli tak, możesz już dzisiaj zostać naszą modelką na kursie kosmetycznym, stylizacji paznokci, makijażu permanentnego oraz wielu innych i cieszyć się profesjonalnymi zabiegami w rewelacyjnie niskich cenach. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez kursantki pod okiem instruktora kosmetologa lub wykwalifikowanego podologa na wysokiej jakości kosmetykach oraz profesjonalnym sprzęcie.

Pozostaw swoje dane kontaktowe i informację o zabiegach, które Ciebie interesują, a gdy tylko będą one dostępne – otrzymasz od nas zaproszenie!  

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA MODELEK

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Monika Kozak

Koordynator ds. szkoleń z dofinansowaniem

tel: 500 116 505

m.kozak@kontact.pl 

Mgr Fizjoterapii. Od kilku lat zdobywa doświadczenie z zakresu dofinansowań. Dobrze zorganizowana ,ambitna, stale podnosząca swoje kwalifikacje. Ze starannością i dokładnością przygotowuje oferty szkoleniowe, aby spełnić oczekiwania klienta. Otwarta na nowe pomysły i wyzwania. Pomocna w kwestii dofinansowań z Urzędu Pracy.

DOTACJE

Dofinansowania dla osób bezrobotnych lub poszukujących pracy.

️Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi szkoleniami posiadającymi status osób bezrobotnych lub poszukujących pracy na bezpłatne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe. Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce!

Agencja Kontact posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.02/00177/2005 w Wojewódzkim Urzędzie Pracy i oferuje Państwu szkolenia w pełni dofinansowane ze środków budżetu państwa.

Pomożemy w przygotowaniu wszystkich formalności. Doradzamy indywidualnie zakres tematyczny kursu.

Poniżej podajemy, w jaki sposób osoba bezrobotna może ubiegać się o sfinansowanie kursu z Urzędu Pracy:

1. Osoba ubiegająca się musi być zarejestrowana w Urzędzie Pracy. Szkolenie przysługuje zwłaszcza w przypadku:
• braku kwalifikacji zawodowych niezbędnych do podjęcia pracy lub w celu ich uzupełnienia,
• utraty zdolności do wykonywania pracy w dotychczas wykonywanym zawodzie,
• braku umiejętności aktywnego poszukiwania pracy.
2. Szkolenie ma mieć na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych i innych umiejętności, zwiększających szanse osoby bezrobotnej lub poszukującej pracy na zatrudnienie.
3. ️Osoba ubiegająca się ma obowiązek złożyć w Urzędzie Pracy wniosek i wymagane przez urzędników dokumenty. Warto znać cenę kursu, datę rozpoczęcia, pełną nazwę kursu i nazzwę naszej instytucji. Urzędy Pracy organizują szkolenia dla osób bezrobotnych w formie zarówno grupowej jaki i indywidualnej.

️W ciągu 30 dni Urząd Pracy powinien wydać decyzję. Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, Urząd wyda skierowanie, będące podstawą przyjęcia na szkolenie. Ta część procedury zależna jest tylko i wyłącznie od Urzędu Pracy, który w sposób indywidualny podchodzi do każdego z petentów i złożonego przez niego wniosku.

GALERIA