NOWOŚCI z CharmMedi

Posted: Grudzień 1, 2016 By:

miniiiiiiiiiiii

Charmine Rose w listopadzie zaprezentowało Naszym Klientkom swoją nowa markę Charm Medi. Na warsztatach mieliśmy okazję zapoznać się z nową linia kwasów medycznych od Charm Medi. Prezentujemy krótki opis nowości oraz relację z warsztatów.
A już  11 grudnia zapraszamy na kolejne warsztaty i nowości od Charmine Rose, tym razem Dermapen Charm Medi- terapia indukcji kolagenu.

Czym jest linia kwasów medycznych Charm Medi?

Jest to lina preparatów o silnym, wielokierunkowym działaniu wpływającym znacznie na poprawę wyglądu. Ma na celu optymalizację funkcji biologicznych i fizjologicznych naszej skóry. Produkty kosmetyczne tej marki są tak skonstruowane, że znajdą zastosowanie dla potrzeb zróżnicowanych cer.

 Wyjątkowością tej marki jest to, że jako jedna z niewielu proponuje złuszczanie naskórka  dzięki zastosowaniu unikalnej kombinacji kwasów z najsilniej działającymi witaminami-retinolem i witaminą C., co powoduje silne działanie fizjologiczne na skórę. Takie połączenie aktywuje zdolność skóry do syntezy włókien kolagenowych  i elastynowych. Po odbyciu serii tych zabiegów  skóra staje się gładka i wzmocniona co jest szczególnie pożądane przez osoby posiadające pierwsze zmarszczki czy nierówności.

Dzięki usunięciu warstwy rogowej naskórka i aktywnym biochemicznie pobudzeniu skóry możemy zniwelować widoczność blizn i przebarwień. Firma Charm Medi ma  w swojej ofercie kwas glikolowy w bardzo wysokich stężeniach – 30%, 50%, 70%. Tak wysokie stężenie kwasów pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów nawet w  przypadku najbardziej wymagających cer.

Aby obejrzeć fotorelację z pokazu zapraszamy na naszą stronę na Facebooku – KLIKNIJ TUTAJ!

gggg